Kancelaria

Kancelaria “PJW” Paweł J. Wróblewski działa w Warszawie od 1996 roku.

Kancelaria od ponad 20 lat świadczy usługi prawne zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Działalność kancelarii ukierunkowana jest na świadczenie pomocy prawnej w określonym zakresie tematów , prowadzimy w szczególności obsługę prawną transakcji handlowych , doradztwo w zakresie prawa cywilnego, prawa nieruchomości, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz, prawa budowlanego.

Zapewniamy obsługę korporacyjną spółek prawa handlowego.

Przygotowujemy analizy prawne, sporządzanie projekty umów dowolnego rodzaju, a także inne dokumenty i opracowania.

W okresie 20 lat pracy kancelarii nasi prawnicy uczestniczyli w ponad 1000 sprawach sądowych, z pożytkiem dla naszych klientów.

Z biegiem lat udanej praktyki zyskaliśmy w oczach naszych klientów status wiarygodnego partnerem biznesu który jest w stanie dopomóc rozwiązać problemy prawne naszych klientów.

Wybierając kancelarię prawną "PJW" zyskujecie Państwo solidnego partnera do długoterminowej współpracy.

 

ZESPÓŁ

Liderem kancelarii i jej twórcą i jest Paweł Wróblewski radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w pracy w działach prawnych dużych firm handlowych.

Doświadczenie założyciela firmy obejmuje nie tylko profesjonalne doradztwo , ale także staż na kierowniczych stanowiskach w działach prawnych dużych korporacji handlowych.

Paweł Wróblewski jest absolwentem Wydziału i Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, oraz posiada kwalifikacje tak sędziego (ukończona aplikacja sędziowska ) jak i radcy prawnego .

 

Współpracownikami kancelarii są adwokaci i radcowie prawni wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający głęboką wiedzę i praktyczne umiejętności w różnych dziedzinach prawa.

 

Nasi współpracownicy mają duże doświadczenie praktyczne w zakresie ochrony interesów klientów.

Jesteśmy powiązani długoletnimi więzami współpracy z doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, biegłymi księgowymi oraz audytorami, co pozwala mam efektywnie świadczyć usługi w szeroki, zakresie spraw.

Kontakt

+48-22-392-90-83

+48-602-249-403

+48-720-910-265

pjw@pro.onet.pl

Adres

Kancelaria Radcy Prawnego
Paweł J. Wróblewski
ul. Zakrzewska 16/23a
00-737 Warszawa

Darmowy licznik odwiedzin
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   Akceptuje  Polityka prywatności