OBSŁUGA FIRM

Kancelaria  zajmuje się kompleksową obsługą prawną  podmiotów gospodarczych wszystkich typów. Świadczymy kompleksowo usługi prawnicze we wszystkich dziedzinach związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w dziedzinie  prawa cywilnego, prawa  gospodarczego w tym prawa spółek. Świadczymy  doradztwo prawne w kształtowaniu stosunków z pracownikami.

Świadczymy usługi prawnicze z zachowaniem najwyższej staranności i dyskrecji przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

Kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie  szeroko rozumianego  prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego.   Głównym kierunkiem działalności Kancelarii  jest doradztwo  prawne i reprezentacja sądowa Klientów w sprawach  w sprawach  cywilnych, gospodarczych oraz rodzinnych.  Reprezentujemy Klientów w sporach z organami administracji państwowej przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi  oraz  Naczelnym Sądem Administracyjnym

OPINIE PRAWNE

Sporządzamy  analizy i specjalistyczne opinie prawne dotyczące przedstawionych przez Klienta zagadnień z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego i gospodarczego a także prawa pracy. Przygotowujemy rekomendacje w przedmiocie podjęcia określonych kroków prawnych zmierzających do osiągnięcia zakładanego przez Klienta celu.

KANCELARIA

Kancelaria PJW Paweł J. Wróblewski funkcjonuje na rynku usług prawnych od 1996 r. W okresie 20 lat pracy kancelarii nasi prawnicy uczestniczyli w ponad 1000 sprawach sądowych, z których znakomita większość znalazła przez nas wygrana z pożytkiem dlanaszych klientów. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm w tym spółek prawa handlowego, udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne i ekspertyzy , reprezentujemy naszych klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Przygotowujemy analizy prawne, sporządzanie projekty umów , a także opinie prawne i inne opracowania. Kancelaria systematycznie poszerza zakres swojej praktyki, rozbudowując portfel Klientów , a także pozyskując do współpracy doświadczonych radców prawnych i adwokatów specjalistów z różnych dziedzin prawa. Kancelaria ma swoją siedzibę Warszawie przy ul. Zakrzewskiej nr 16/23a. w pobliżu siedziby ZUS i kompleksu Sądów przy ul Czerniakowskiej 100. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 20. Zapewniamy obsługę prawną w języku polskim, angielskim, rosyjskim. W swojej pracy posługujemy się także językiem czeskim i słowackim.

Kontakt

+48-22-392-90-83

+48-602-249-403

+48-720-910-265

pjw@pro.onet.pl

Adres

Kancelaria Radcy Prawnego
Paweł J. Wróblewski
ul. Zakrzewska 16/23a
00-737 Warszawa

Darmowy licznik odwiedzin
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   Akceptuje  Polityka prywatności